Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-наукову та освітньо-професійну програму підготовки магістра

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні компоненти і системи

PDF

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні компоненти і системи

PDF

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні прилади та пристрої

PDF

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні прилади та пристрої

PDF

30.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка

освітня програма Електронні прилади та пристрої

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Базилюк Семен Володимирович 187,5

2

Ільчик Павло Павлович 182,5

3

Латишев Ян-Віктор Григорович 170

4

Матвієнко Данило Олексійович 175

5

Мосиса Алекс Алемайху 155

6

Сергєєв Дмитро Віталійович 187,5

.

29.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка

освітня програма Електронні компоненти і системи

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Базилюк Семен Володимирович 167,5

2

Голубенко Олександр Петрович 135

3

Желудков Вадим Денисович 145

4

Мельник Іван Іванович 135

5

Пальніков Олексій Олександрович 155

6

Шилов Дмитро Юрійович 187,5

7

Яцишин Василь Сергійович 155

.

28.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка

освітня програма Електронні прилади та пристрої

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Батажок Олександр Віталійович

142,5

2

Гринько Артем Вікторович

142,5

3

Данилін Микола Іванович

142,5

4

Євсев'єва Ольга Миколаївна

170

5

Жихарєв Максим Андрійович

187,5

6

Зінченко Андрій Юрійович

132,5

7

Квітчук Роман Віталійович

137,5

8

Коваленко Олександр Миколайович

105

9

Комаровський Микола Миколайович

155

10

Постернак Богдан Сергійович

167,5

11

Суржиков Микола Сергійович

145

12

Фіронов Артем -

155

13

Чорний Владислав Олегович

137,5

.

27.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка
освітня програма Електронні компоненти і системи

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Андрієнко Ромуальд Євгенійович

132,5

2

Богомол Антон Олександрович

142,5

3

Горєв Олександр Володимирович

150

4

Жихарєв Максим Андрійович

150

5

Зінченко Андрій Юрійович

162,5

6

Лисий Микола Андрійович

145

7

Марченко Ростислав Сергійович

162,5

8

Матвієнко Данило Олексійович

187,5

9

Мирошніченко Микола Володимирович

132,5

10

Навроцький Віталій Олександрович

142,5

11

Постернак Богдан Сергійович

137,5

12

Сергєєв Дмитро Віталійович

150

13

Суржиков Микола Сергійович

130

14

Чорний Владислав Олегович

145

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PglhDyWbxSjnfp5nMUVZZHptneztYGP4wnsmZQAdHyM/edit?usp=sharing

.

Розклад фахових іспитів ЕПС 2021Посилання на онлайн-консультації перед вступними випробуваннями для магістрів

Освітня програма – Електронні компоненти і системи
26.07.2021, 11:00
Тема: Консультація до комплексного фахового випробування (І сесія),
Електронні компоненти і системи

Посилання:
https://us04web.zoom.us/j/78460515989
Ідентифікатор: 784 6051 5989
Код доступу: 0Jb4xU
28.07.2021, 9:00
Тема: Консультація до комплексного фахового випробування (ІІ сесія), Електронні компоненти і системи

Посилання:
https://us04web.zoom.us/j/73251993463
Ідентифікатор: 732 5199 3463
Код доступу: wh0PEv

Освітня програма – Електронні прилади і системи

26.07.2021, 11:00 та 28.07.2021, 9:00
Кузьмичєв Анатолій Іванович
Тема: Консультація, 171 Електронні прилади і системи

Посилання:
https://zoom.us/j/5986341397?pwd=c2NYN0E2UjlrUnZ5UjVjdWhmM2wrQT09
Ідентифікатор: 598 634 1397
Код доступу: 1f26q8
Розклад фахових іспитів ЕПС 2021

Виставка «Київський технічний ярмарок 2021»

З 14.0. по 18.06.21 у міжнародному виставковому центрі Київська політехніка представила 28 розробок.
До участі у виставці «Київський технічний ярмарок 2021» долучилась кафедра електронних пристроїв та систем. Було представлено макет стенду для розгортання "інтелектуальної" системи управління приміщенням ("розумний" будинок) на базі власної розробки "SignalIO - універсальна IoT Сloud-платформа для розгортання інтелектуальної системи автоматизації приміщень, будівель,виробничих процесів тощо ". Студентський стартап виконується під менторством ст. викл. кафедри Ганни Сарибоги на базі ННЦ "Інжинірингова школа Ноосфера КПІ". Наукова складова проєкту забезпечується науковою групою Smart ФЕЛ-20 під керівництвом д.т.н., проф. Юлії Ямненко , залучення студентів до проєкту відбувається у рамках роботи студентського інженерного гуртка кафедри"Smart технології та роботизовані системи".
До участі у виставці також приєдналися активні студенти 1, 2 та 3-го курсів: Михайло Подолян, Віталій Рудик та Андрій Корж.

Дякуємо організаторам за можливість участі та чітку організацію всіх процесів! Наука та інноватика КПІ ім. Ігоря Сікорського

Більше за посиланням

Курс QA Embedded GL BaseCamp! | GlobalLogic Ukraine

Шановні студенти,
Дуже цікаві пропозиції від компанії GlobalLogic. Інформація про онлайн курси з подальшим включенням у проектні команди компанії.

QA Embedded GL BaseCamp, що охоплює теми:
Мережеві системи: OSI усіх рівнів, configuration, testing, troubleshooting. Wireshark, Iperf.
Embedded системи з використанням BeagleBone Black платформи: побудова власної системи з rootfs, uboot, kernel.
Android-системи, інструменти та застосунки. Adb, aapt і тд.
Специфіка тестування для embedded доменів.
Product requirements та acceptance test plan.
Деталі та реєстрація:
https://www.globallogic.com/ua/about/news/qa-embedded-gl-basecamp/


Linux Kernel 2.0 GL BaseCamp (з практикою на GL Raspberry Pi kit), охоплює теми:
Git
Bash, Make
Kernel Overview and Modules
Kernel Module Interfaces
Internal Kernel API (Time Management, Memory Management)
Board Configuration (DTS, ACPI)
Concurrency and Synchronization
Interrupts Handling
Character Devices
KBuild
Деталі та реєстрація:
https://www.globallogic.com/ua/about/news/linux-kernel-2-0-gl-basecamp/

Контактна інформація:
Svitlana Shapoval (Ohovich) | Learning & Development Specialist | Kharkiv
GlobalLogic
M +380978783443
www.globallogic.com

Рейтинг НПП

В електронному Кампусі КПІ ім. Ігоря Сікорського запрацював модуль "Рейтинг НПП 2019-2020".

  1. Зверніть увагу, що в даному модулі вносяться дані ТІЛЬКИ за 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.
  2. Ретельно перевірте місце роботи, для якого Ви заповнюєте дані.
  3. Частина даних буде внесена автоматично підрозділами, які відповідальні за певні напрямки робіт.