Поселення — це просто!

З 30 серпня розпочалася третя хвиля поселення для здобувачів перших курсів усіх рівнів вищої освіти.

Для полегшення поселення було створено низку гайдів — шукайте їх за посиланням.

‼️ Поселення відбувається виключно в дати, вказані в листах.

🎥 Відео демонструє покрокову процедуру поселення для студентів, які не планують змінювати місця реєстрації. У разі зміни місця реєстрації — читайте гайд.

Розподіл банківських карток серед студентів 1-го курсу

🔸 Усі студенти 1 курсу денної форми навчання (бакалаври, магістри), які вступили за рахунок коштів державного бюджету, отримають банківські картки, на які буде перераховуватися академічна та/або соціальна стипендія. Саме на отримані банківські картки прийде ваша перша стипендія.

🔸 У подальшому банківську картку можна буде змінити на один з банків, з якими співпрацює КПІ, але лише після того, як отримаєте першу стипендію на надану картку.

📋 Кому дістався який банк, які документи необхідні для отримання першої картки, як змінити банк – читайте у статті.
🕓 Коли: графік видачі стипендіальних карток буде повідомлено на факультеті/інституті після 10 вересня.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. У разі запитань пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або нам. Чекаємо на вас!

Інформація щодо мовної підготовки студентів

🔸 Всім студентам пропонується вивчати англійську мову
• Якщо ви вивчали англійську мову як основну – вам необхідно за розкладом прийти на пару з англійської мови та пройти тестування для визначення рівня володіння мовою.

🔸 Студентам 1 курсу бакалаврату:
• Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно зареєструватися через Google форму
• Якщо ви вивчали французьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно зареєструватися через Google форму 

🔸 Студентам 2-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури, які вивчають німецьку та французьку мови:
• У разі вибору німецької або французької – вам необхідно звернутися до викладачів кафедри німецької/французької мови, відповідно (контакти нижче).

🇩🇪 Додаткову інформацію про контакти викладачів німецької мови ви можете дізнатись на кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови (тел. (044) 204-83-11, сайт)
🇫🇷 Додаткову інформацію про контакти викладачів французької мови ви можете дізнаєтесь на кафедри теорії, практики та перекладу французької мови (тел. (044) 204-83-58, сайт)

Про організацію поселення здобувачів вищої освіти до гуртожитків студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021/2022 навчальний рік

PDF 

З метою своєчасної підготовки до поселення здобувачів вищої освіти у 2021/2022 навчальному році, ефективного використання житлової площі в гуртожитках, а також створення належних умов для проживання, навчання та відпочинку/

НАКАЗУЮ

  1. Розпочати поселення здобувачів вищої освіти з 09 серпня 2021 року.
  2. Встановити черговість поселення у порядку: 1 етап – здобувачі 3 і 4 курсів (бакалаврат), 2 курс (магістратура), 2-4 курси (аспірантура); 2 етап –
    здобувачі 2 курсу (бакалаврат); 3 етап – здобувачі перших курсів усіх рівнів вищої освіти.
  3. Проректору з навчально-виховної роботи Наталії СЕМІНСЬКІЙ забезпечити розробку та оприлюднення порядків поселення за етапами,
    визначеними п. 2.
  4. Поселення здобувачів вищої освіти до гуртожитків університету здійснити відповідно до «Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ» та завершити протягом трьох тижнів з дня підписання останнього з наказів про зарахування здобувачів вищої освіти на 2021/2022 навчальний рік.
  5. Директорам інститутів/ деканам факультетів забезпечити:
    - До 02 серпня 2021 року затвердження розпорядженнями по інституту/факультету складів комісій з поселення інститутів/факультетів та передачу копій цих розпоряджень до Департаменту навчально-виховної роботи.
    - Надання відбірковими комісіями інститутів/факультетів комісіям з поселення інститутів/факультетів списків зарахованих на навчання здобувачів вищої освіти:
            а) бакалаврат - не пізніше 18 серпня;
            б) магістратура - не пізніше 20 серпня.
     - Формування за затвердженими рейтинговими списками рекомендованих для поселення до гуртожитків поіменних списків здобувачів вищої освіти та розміщення їх на офіційних сайтах інститутів/факультетів впродовж одного дня з дати затвердження.
  6. Завідуючій відділу аспірантури та докторантури Олені ДМИТРІЄВІЙ у триденний термін після підписання наказу на зарахування здобувачів вищої освіти (аспірантура) забезпечити формування списків для поселення та невідкладну передачу цих списків на затвердження проректору з навчально-виховної роботи Наталії СЕМІНСЬКІЙ.
  7. Директору студмістечка Олександру ІЩЕНКУ забезпечити:
     - Для здобувачів вищої освіти друк ордерів і видачу їх завідувачами гуртожитків.
     - Поселення здобувачів вищої освіти на закріплені за ними місця.
  8. Директору Центра міжнародної освіти Володимиру КОВАЛЮ забезпечити медичне обстеження і страхування іноземних здобувачів вищої освіти і слухачів підготовчого відділення іноземців.
  9. Начальнику військово-мобілізаційного відділу Віталію ПАЮНУ організувати прийом на облік здобувачів вищої освіти першого року навчання, і забезпечити взаємодію з Солом'янським районним у м. Києві ТЦК та СП.
  10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший проректор    Юрій Якименко

 

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-наукову та освітньо-професійну програму підготовки магістра

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні компоненти і системи

PDF

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні компоненти і системи

PDF

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні прилади та пристрої

PDF

Рейтинговий список вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 171 Електроніка

Освітня програма Електронні прилади та пристрої

PDF

30.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка

освітня програма Електронні прилади та пристрої

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Базилюк Семен Володимирович 187,5

2

Ільчик Павло Павлович 182,5

3

Латишев Ян-Віктор Григорович 170

4

Матвієнко Данило Олексійович 175

5

Мосиса Алекс Алемайху 155

6

Сергєєв Дмитро Віталійович 187,5

.

29.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка

освітня програма Електронні компоненти і системи

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Базилюк Семен Володимирович 167,5

2

Голубенко Олександр Петрович 135

3

Желудков Вадим Денисович 145

4

Мельник Іван Іванович 135

5

Пальніков Олексій Олександрович 155

6

Шилов Дмитро Юрійович 187,5

7

Яцишин Василь Сергійович 155

.

28.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка

освітня програма Електронні прилади та пристрої

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Батажок Олександр Віталійович

142,5

2

Гринько Артем Вікторович

142,5

3

Данилін Микола Іванович

142,5

4

Євсев'єва Ольга Миколаївна

170

5

Жихарєв Максим Андрійович

187,5

6

Зінченко Андрій Юрійович

132,5

7

Квітчук Роман Віталійович

137,5

8

Коваленко Олександр Миколайович

105

9

Комаровський Микола Миколайович

155

10

Постернак Богдан Сергійович

167,5

11

Суржиков Микола Сергійович

145

12

Фіронов Артем -

155

13

Чорний Владислав Олегович

137,5

.

27.07.2021 РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

спеціальність 171 Електроніка
освітня програма Електронні компоненти і системи

 

ПІБ

Бали за шкалою
100...200

1

Андрієнко Ромуальд Євгенійович

132,5

2

Богомол Антон Олександрович

142,5

3

Горєв Олександр Володимирович

150

4

Жихарєв Максим Андрійович

150

5

Зінченко Андрій Юрійович

162,5

6

Лисий Микола Андрійович

145

7

Марченко Ростислав Сергійович

162,5

8

Матвієнко Данило Олексійович

187,5

9

Мирошніченко Микола Володимирович

132,5

10

Навроцький Віталій Олександрович

142,5

11

Постернак Богдан Сергійович

137,5

12

Сергєєв Дмитро Віталійович

150

13

Суржиков Микола Сергійович

130

14

Чорний Владислав Олегович

145

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PglhDyWbxSjnfp5nMUVZZHptneztYGP4wnsmZQAdHyM/edit?usp=sharing

.