Наш студент Юрій Марич – призер олімпіади з ТЕК

Вітаємо студента нашої кафедри 3 курсу гр. ДС-42 Юрія Марича, який зайняв 3 місце на IХ олімпіаді з теорії електронних кіл “ТЕК’2016” !!!  Кафедра пишається своїм студентом!!!

23 листопада 2016 року відбулася IX відкрита олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою фізичної та біомедичної електроніки ФЕЛ і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича. В олімпіаді прийняли участь студенти НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Переможцями стали:

1. І місце – Богдан Хромець (гр. ПФ-I, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка),
  2. ІІ місце – Антон Луценко (гр. ПФ-I, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка),
  3. ІII місце – Юрій Марич (гр. ДС-42, факультет електроніки, НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”).