Про проведення онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації зміст>' освіти» на виконання НДР «Впровадження університетської автономії в контексті децентралізації управління ЗВО, демократизації освітнього процесу, підвищення відповідальності за якість освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти онлайн-опигування на тему «Впровадження академічної автономії в українських закладах вищої освіти». Дослідження проводитиметься у листопаді-грудні 2020 року та січні-лютому 2021 року на умовах повної анонімності.

Просимо сприяти в проведенні дослідження, а саме:

проінформувати колективи закладів вищої освіти про проведення дослідження; розмістити на сайті та інформаційних стендах закладів освіти посилання щодо опитування респондентів за допомогою електронної форми:

Респонденти зможуть заповни к анкету онлайн індивідуально у будь який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.