Захист дисертації кандидата технічних наук Сидоренка Сергія Борисовича

Колектив кафедри Електронні пристрої та системи вітає Сергія Борисовича Сидоренка з захистом дисертації на здобуття наукового звання кандидата технічних наук

20 квітня 2021 р. відбувся захист дисертації Сидоренка Сергія Борисовича «Імпульсний розряд в схрещених полях для отримання покриттів з розгалуженою поверхнею» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.27.02 – Вакуумна, плазмова та квантова електроніка відбудеться.