Розподіл банківських карток серед студентів 1-го курсу

🔸 Усі студенти 1 курсу денної форми навчання (бакалаври, магістри), які вступили за рахунок коштів державного бюджету, отримають банківські картки, на які буде перераховуватися академічна та/або соціальна стипендія. Саме на отримані банківські картки прийде ваша перша стипендія.

🔸 У подальшому банківську картку можна буде змінити на один з банків, з якими співпрацює КПІ, але лише після того, як отримаєте першу стипендію на надану картку.

📋 Кому дістався який банк, які документи необхідні для отримання першої картки, як змінити банк – читайте у статті.
🕓 Коли: графік видачі стипендіальних карток буде повідомлено на факультеті/інституті після 10 вересня.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. У разі запитань пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або нам. Чекаємо на вас!