Аспіранти кафедри

 

КЛЕПАЧ Любов Євгенівна – аспірантка. Закінчила НТУУ КПІ в 2016 р. і отримала кваліфікацію інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів: розробка систем та алгоритмів керування електроспоживання за вартісним критерієм в MicroGrid. Є автором 18 наукових праць. Учасник програми кредитної мобільності Erasmus+ у Вроцлавському технічному університеті (2016 р.). Лауреат Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 рр. у галузі «Електроніка». Отримувач стипендії ім. М. Грушевського    2018/2019 рр.

 

КАЛОШИН Олександр Олександрович – аспірант. Закінчив у 2014 р. Донецький державний технічний університет і отримав кваліфікацію інженера-електроніка, інженера – конструктора (електроніка) зі спеціальності «Електронні системи». В 2016 р. вступив до аспірантури КПІ ім. Ігоря Сікорського. Сфера наукових інтересів: контактна мікрозварка, роботизація, програмування. Автор 8 наукових праць. Учасник програми кредитної мобільності Ерасмус+ в Університеті м. Кордови (Іспанія) (2018 р.). Учасник міжнародних конференцій (Естонія, Португалія) (2018 р.). Проходив навчання в Університеті Хардінга, штат Арканзас, США.

 

КОЖУШКО Юлія Віталіївна – аспірантка. Закінчила КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 р. і отримала кваліфікацію інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів: перетворювачі для заряду ємнісних накопичувачів енергії, комбіновані накопичувачі енергії, системи керування напівпровідниковими перетворювачами. Є автором 6 наукових праць. Проходила наукове стажування в університеті м. Загреб, Хорватія.

 

КАРБІВСЬКА Тетяна Олексіївна – аспірант. Закінчила КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 р. і отримала кваліфікацію інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів: джерела живлення для контактного зварювання, джерела живлення з багатокомірковою структурою, ККД джерел живлення для контактного зварювання. Є автором 13 наукових праць. Учасник програми кредитної мобільності Erasmus+ в Західнопоморському університеті м. Щецин, Польща (2017 р).

 

КРИЛОВ Артем Вадимович – аспірант. Закінчив з відзнакою КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 р. і отримав кваліфікацію інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів – програмування Java, C++, SQL, Maсhine Learning, розробка алгоритмів машинного навчання для автоматизації процесів, створення додатків для мобільних пристроїв та скриптів для сайтів. Є автором 5 наукових праць. Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських робіт у 2017 р. Проходив наукове стажування в університеті м. Рієка, Хорватія та співпрацює з цим університетом у написанні наукової роботи.

 

ЗІНЧЕНКО Денис Олександрович аспірант. Закінчив КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 р. і отримав кваліфікацію інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів: регулятори реактивної потужності, резонансні перетворювачі, безпровідна передача енергії; програмування С/С++, дизайн друкованих плат. Навчається в аспірантурі КПІ ім. Ігоря Сікорського та в Талліннському Університеті Технологій за програмою подвійного диплому. Працює в Талліннському Університеті Технологій. Є головою студентського  відділу спілки IEEE Industrial Electronics Society в Естонії та членом спілки IEEE Power Electronics Society.

 

ЛЕВЧЕНКО Віталій Вікторович аспірант. Закінчив КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 р. і отримав кваліфікацію інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів: обробка інформації, стандарти стиснення відео. Є автором 5 наукових праць. Виконував обов’язки заступника голови XII Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених “Електроніка” (2019 р.). Співрозробник дистанційного курсу в середовищі Moodle з дисципліни “Теорія інформації та обробка сигналів”.

 

ФЕДІН Ігор аспірант. Закінчив НТУУ КПІ в 2019 році і отримав кваліфікацію
інженера-дослідника за спеціальністю «Електроніка». Сфера наукових інтересів: розробка та модернізація силових топологій, систем керування та аналізу вихідної напруги перетворювачів для мережі Micro Grid, створення систем автоматизації керування, програмування мікроконтролерів. Є автором 6 наукових праць та співавтором патенту на корисну модель. Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських робіт 2019 року.