Дозвілля

Студенти кафедри за здоровий спосіб життя

Кодекс честі

ОСНОВИ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ

Інноваційний центр та центр студентського дозвілля 
"Клуб 13"

ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА

Незабутні студентські роки – ось до чого прагне Студентська Рада Факультету Електроніки. Саме тому з першого дня навчання першокурсники з нетерпінням очікують свято «День першокурсника ФЕЛ». Вже другий рік СР ФЕЛ організовує для них виїзд до Пущі Водиці.

На годиннику 10.00 і на Контрактовій площі з'являється особистий трамвай факультету Електроніки, який і відвозить наших першокурсників у Пущу Водицю. Там на них чекає розважальна програма, посвята в Першокурсники ФЕЛ, знайомство з студентським активом та між собою. Кожна група до виїзду отримала завдання підготувати «Візитку». Це були найрізноманітніші виступи: від запальних танців до трохи незрозумілих дій на імпровізованій сцені, від пісень під гітару до акробатичних номерів…

А далі наші першачки давали клятву бути справжніми студентами і ніколи не зганьбити цього почесного звання.

Трохи відпочивши від розваг та конкурсів відбулася гра у волейбол між активістами факультету та першокурсниками. Хто здобув перемогу ми так і не зрозуміли, тому вирішили, що перемогла «дружба».

Так день добіг кінця… Втомлені і щасливі ми ще раз зібралися всім колективом, заспівали найпопулярнішу серед студентів пісню «Батарейка», зробили останні загальні фото і рушили додому.

WTFFby7rI2E         U-jpnhCtEJ0U3kAQxtqHCk         tryilADXm1AMQmMFoa6C9k         Kyc22J3KIfset7BhN8JPaM         IgGUwT0y2LciqkV47BwkO8         KfI0LAyygiwKSzKKQBl1P0         dsRa4boJweECzoa2dJM4x8         8-EW62wX1ew1yzWP9ll8NM