Міжнародна діяльність

Global impact Challenge

Університет в США заснований на базі NASA. Розташований він в “Силіконовій долині”. Щороку вони проводять Global impact Challenge, який дає можливість одній людині з країни поїхати на навчання в Долину. Щоб вступити, потрібно подати ідею і пройти конкурс.

Студенту ФЕЛ групи ДС-41 Антону Бауману вдалося зробити це на початку даного семестру.

IMG_20170413_092019

Візит польського професора  
 
З 27 листопада по 3 грудня 2016 р. в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ КПІ ім.Ігоря Сікорського відвідав проф.Wojciech Chlewicki з університету м.Щецин, Польща (Szczecin University of TechnologyFaculty of Electrical Engineering). В ході візиту проф. Chlewicki прочитав для студентів, аспірантів та співробітників ряд лекцій, зокрема, «Creating standalone applications with advanced visualization and GUI using Matlab and MS Visual Studio», «Medical Imaging Systems: Fundamentals of tomographic image reconstruction algorithms», прийняв участь у академічній роботі університету, наукових дискусіях, плідно поспілкувався з вченими факультету електроніки та факультету біомедичної інженерії, студентами та аспірантами. На майбутнє намічено шляхи розвитку академічних зв”язків, проведення сумісних наукових досліджень та проектів.
Завдяки завзятій та креативній студентській молоді кафедри електронних пристроїв та систем для польського гостя було організувано цікаву та насичену культурну програму.