Захисти PhD на кафедрі Електронних пристроїв та систем

17 грудня 2021 р. відбулися два захисти завершених дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня PhD за спецальністю 171 Електроніка.

❇️ На засіданні спеціалізованої вченої ради представили свої роботи випускниці аспірантури кафедри Електронних пристроїв та систем:

1️⃣ Тетяна Карбівська

- дисертація на тему "Перетворювачі електроенергії з модульною структурою та зниженим рівнем пульсацій для контактного зварювання",

Рецензенти Терещенко Тетяна Олександрівна та Хижняк Тетяна Андріївна, офіційні опоненти - Степенко Сергій Анатолійович - кандидат технічних наук, доцент, провідний науковий співробітник навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій Національний університет «Чернігівська політехніка» та Поднебенна Світлана Костянтинівна, доктор технічних наук, доцент, завідувачка кафедри систем автоматизації та електроприводу Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет».

2️⃣ Юлія Кожушко

- дисертація на тему "Перетворювачі електроенергії гібридних ємнісних накопичувачів для систем з імпульсним навантаженням".

👨‍🎓Науковий керівник обох PhD дисертацій - доцент кафедри Електронних пристроїв та систем Олександр Федорович Бондаренко.

❇️ Цікаві та іноді непрості питання, плідна дискусія, міркування щодо напрямків подальших досліджень, хвилювання - і нарешті результати таємного голосування: всі голоси "ЗА"!

🎉 Зичимо нашим здобувачам успішного проходження подальших процедур затвердження рішення ради і отримання довго очікуваного і цілком заслужених дипломів докторів філософії!

💐 Бажаємо подальших звершень, творчого, професійного та особистісного зростання! Пишаємося вами!