Наш випускник – переможець конкурсу “Startup Battlefield” у США
Нещодавно стартап-проект, одним з трьох авторів якого є випускник кафедри промислової електроніки нашого університету 2008 року Богдан Сучик, став переможцем всесвітньо відомого “Поєдинку стартапів” (Startup Battlefield) у США.
Ця подія відбулася у вересні 2016 р. у м. Сан-Франциско (США). “Поєдинок стартапів” проходив у рамках щорічної світової ІТ-події Tech Crunch Disrupt. Її мета – зібрати ключові технологічні та геймерські інновації та визначити лідера на основі авторитетної думки журі, до складу якого входять найвідоміші підприємці, інвестори, хакери та творці революційних ІТ-рішень.
У 2016 р. у “Startup Battlefield” уперше взяли участь українські проекти, серед яких саме проект Богдана Сучика, Миколи Лобанова та їхнього колеги з Лівану Аміна Ісса вийшов у фінал та здобув перемогу, відзначену кубком Disrupt та чеком на 50 тисяч доларів.
Переможний проект має назву “Mobalytics” і є програмним тренажерним комплексом для мережевих геймерів. Він надає змогу оцінити та “прокачати” свої можливості. Проект є альтернативою високооплачуваному сервісу “коучинга”, в якому професійні якості гравця вдосконалюються під наглядом персонального тренера.
Серед інших проектів Богдана – “Motify.me”, який створює можливість за допомогою дієвих технік подолання перешкод та вироблення стратегії дій перетворити мрії на досяжну ціль. Користувачі отримують персональні поради, відслідковують власний прогрес та дотримання визначеного графіку. Цей більше соціально-орієнтований, ніж комерційний проект був закритий у 2013 р. через невисоку прибутковість.
Наступним проектом Богдана став “myTips”, який досі існує та розвивається вже без його участі. Сам Богдан лишається співвласником, спрямовуючи прибуткові надходження на подальший розвиток та мотивування персоналу. Сервіс “myTips” призначений для допомоги розробникам “програм на вимогу” (SaaS – Software as a Service) залучати нових і утримувати постійних клієнтів, які здійснюють періодичну оплату за користування програмним продуктом. Цей проект був надзвичайно успішним, зайняв перше місце на змаганнях “Garage48 Hackathon” (Київ, 2013 р.) і увійшов до програми бізнес-інкубатора Кремнієвої долини.
Богдан Сучик також є співзасновником і переможцем проекту “Startup Weekend Kiev”.
Загалом “стартап-портфоліо” Богдана налічує близько 500 стартапів, сертифікати навчання від Seedcamp та Google Analytics Academy.
Зичимо нашому випускнику Богдану Сучику нових перемог, пишаємося ним, бажаємо, щоб його успіх надихав теперішніх студентів на інноваційний пошук та народження революційних ідей на шляху до власного та суспільного зростання!
Юлія Ямненко, д.т.н., зав. кафедри промислової електроніки
Зліва-направо – Амін Ісса, Микола Лобанов, Богдан Сучик