Науково-практична конференція «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»

26 квітня 2018 р. ДНУ “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації” проводить науково-практичну конференцію «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»

Співорганізатори: Міністерство освіти і науки України;
Національна академія педагогічних наук України;
Спілка наукових та інженерних об’єднань України.
Місце проведення: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 312 (МОН України).

Мета конференції: розкрити значення інформаційно-знаннєвого виміру в процесі формування людини майбутнього на основі нової парадигми цивілізаційного розвитку, а також аспектів зміни свідомості у нових умовах соціально-економічного розвитку.

Науковий керівник – Володимир Дмитрович Пархоменко, доктор технічних наук, професор, чл.-кор. НАПН України, радник директора УкрІНТЕІ.

Запрошуються: керівники і представники ВНЗ, галузевих інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковці, учителі, психологи, педагоги, студенти вищих навчальних закладів, представники бізнес-структур, усі зацікавлені особи.

Контактні особи з організаційних питань:
Іващенко Любов Василівна тел. (044) 521-00-32, (066) 449-83-27;
e-mail: ilv@uintei.kiev.ua