Підвищення кваліфікації в НМК “Інститут післядипломної освіти” за програмою «Академічна доброчесність»

Підвищення кваліфікації НПП саме за цією темою сьогодні є надзвичайно актуальним. Випадки, які розглядала протягом 2019-2020 рр. Комісія з етики та академічної доброчесності, у більшості демонструють недостатню обізнаність викладачів у питаннях порушення академічної доброчесності.

Академічна доброчесність є одним із основних елементів організаційної культури КПІ ім. Ігоря Сікорського, що зафіксовано в Кодексі честі. Порушення принципів академічної доброчесності шкодить не лише репутації того, хто їх порушив, а й репутації та іміджу нашого університету.
Впевнені, що кожен член спільноти КПІ ім. Ігоря Сікорського усвідомлює, що дотримання академічної доброчесності є одним із ключових факторів, що впливають на якість наукового та освітнього процесів в університеті.

Програма курсу підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність» та онлайн заявка на курс