Вступ на перший курс (за сертифікатами ЗНО)

Затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році. Цей документ визначає всі нормативно-правові положення для вступу до ЗВО України в 2020 році на всі ступені вищої освіти за всіма формами навчання.
Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 3 роки 10 місяців. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.
Як стати студентом кафедри електронних приладів та пристроїв:
 1. Скласти ЗНО з української мови та літератури (з мінімальною кількістю балів 100 ) та математики, фізики (іноземної мови) – 125 (за умови що один з них не менше 100 балів).
 2. Отримати атестат про повну загальну середню освіту.
 3. Зареєструвати електронний кабінет починаючи з 1 липня 2020.
 4. Подати заяву в електронному вигляді до єдиної державної електронної бази з питань освіти з 13 по 16 липня, де вказати:

Університет:КПІ ім. Ігоря Сікорського

 • Факультет : ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ
 • Спеціальність: Електроніка
 • Скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників кафедри за телефоном: +380 44 204 90 70

Із Правилами вступу на 1-й курс за сертифікатами ЗНО можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії.

Як підтвердити сертифікат ФДП, МАН, ВУО та подати документи про першочерговість? Це також можна взнати на сторінці сайту Приймальної комісії.

Перелік сертифікатів

При вступі на перший курс подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання є обов’язковим, крім випадків, передбачених Умовами прийому до вищих навчальних закладів України та іншими нормативними документами. Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 і 2020 років, крім сертифіката з іноземної мови. Сертифікат ЗНО з іноземної мови приймається тільки за 2018, 2019 та 2020 роки.

Перелік предметів, з яких проводитиметься конкурс за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти:

СпеціальністьПерелік Сертифікатів
Електроніка (денна форма навчання)

•Математика – ваговий коефіцієнт 0,5;

мінімальна кількість балів – 125, за умови що інший предмет не менше 100

•Фізика (або іноземна мова – за вибором) – ваговий коефіцієнт 0,25;

мінімальна кількість балів – 125, за умови що інший предмет не менше 100

•Українська мова та література – ваговий коефіцієнт 0,2;

мінімальна кількість балів – 125

 

Підрахунок конкурсного балу вступника кафедри промислової електроніки:

КБ = (0,5·Мат. + 0,25·Фіз. (Ін.мова) + 0,2·Укр.мова  + 0,05·Дб),

 • Дб – додатковий бал слухача підготовчих курсів КПІ або призера всеукраїнських олімпіад;
 • ГК – галузевий коефіцієнт 1,02 (для першого та другого пріоритетів);
 • СК – сільський коефіцієнт 1,05, для абітурієнтів, зареєстрованих у сільських населених пунктах і які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл у рік вступу.

Додаткові 10 балів нараховуються за:

 • призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2020 року з базових предметів;
 • призерам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2020 року.

Додаткові бали Малої академії наук та переможця Всеукраїнської олімпіали не сумуються.

При наявності додаткових балів Малої академії наук, переможця Всеукраїнської олімпіади та сертифікату ФДП необхідно обрати бали МАН чи ВУО, бали ФДП можуть додаватися до суми, але сума не має перевищувати 200 балів.