Вступ на перший курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 3 роки 10 місяців. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.
Як стати студентом кафедри електронних пристроїв систем:
  1. Скласти ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики (іноземної мови, історії України, хімії, географії або біології).
  2. Отримати атестат про повну загальну середню освіту.
  3. Зареєструвати електронний кабінет починаючи з 01 липня 2021 року.
  4. Подати заяву в електронному вигляді до єдиної державної електронної бази з питань освіти з 14 по 18:00 16 липня 2021 р., де вказати:

Університет:КПІ ім. Ігоря Сікорського

  • Факультет : ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ
  • Спеціальність: Електроніка
  • Скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників кафедри за телефоном: +380 44 204 90 70

5. Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення - не пізніше 12:00 28 липня 2021 року.

6. Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення - не пізніше 18:00 02 серпня 2021 року.

7. Закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 17:00 12 серпня 2021 року.

8.  Терміни зарахування вступників за державним замовленням (за кошти фізичних та юридичних осіб) - не пізніше 09 серпня 2021 року (не пізніше 17 серпня 2021 року).

Із Правилами вступу на 1-й курс за сертифікатами ЗНО можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії.

Як підтвердити сертифікат ФДП та подати документи про першочерговість? Це також можна взнати на сторінці сайту Приймальної комісії.

Перелік сертифікатів

При вступі на перший курс подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання є обов’язковим, крім випадків, передбачених Умовами прийому до вищих навчальних закладів України та іншими нормативними документами. Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 і 2021 років у будь-яких комбінаціях на вибір вступника.

Сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2018-2020 років можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.

Перелік предметів, з яких проводитиметься конкурс за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти:

СпеціальністьПерелік Сертифікатів
Електроніка (денна форма навчання)

•Математика – ваговий коефіцієнт 0,5;

•Фізика (або іноземна мова, або історія України, або хімія, або географія, або біологія – за вибором) – ваговий коефіцієнт 0,2;

•Українська мова та література – ваговий коефіцієнт 0,25.

 

Підрахунок конкурсного балу вступника кафедри електронних пристроїв та систем:

КБ = (0,5·Мат. + 0,2·Фіз. (Ін.мова) + 0,25·Укр.мова + 0,05Дб),

  • ГК – галузевий коефіцієнт 1,02 (для першого та другого пріоритетів);
  • СК – сільський коефіцієнт 1,05, для абітурієнтів, зареєстрованих у сільських населених пунктах і які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл у рік вступу.
  • Дб – додатковий бал слухача підготовчих курсів КПІ

Бали ФДП можуть додаватися до суми, але сума не має перевищувати 200 балів.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти.
Спеціальність  171 ЕЛЕКТРОНІКА входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви за 1 – 2 пріоритетом встановлюють
Галузевий коефіцієнт – 1,02.
Сільський коефіцієнт – 1,05.

Молодші спеціалісти мають право навчатися за кошти державного бюджету. Вартість навчання на денній формі за контрактом становить 15 600 грн., на заочній – 10 600 грн.

Максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення на прийом у 2021 році для спеціальності
171 - Електроніка

Ліцензований обсяг

150

Максимальний обсяг прийому

130

Кваліфікаційний мінімум

10

Квота 1

7

Квота 2

13

.