Листи підтримки

Листи підтримки освітньо-професійної програми "Електронні прилади та пристрої" першого (бакалавр) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 - "Електроніка"

Рецензія ДП "Науково-виробничий центр енергозберігаючих конструкцій "Технолуч" Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України" на проект освітньо-професійної програми "Електронні прилади та пристрої" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 "Електроніка" 

Сфера діяльності компанії:
науково-дослідні роботи в галузі технології нанесення енергозберігаючих і захисних покриттів, що самоочищаються на скло та інші матеріали, виготовлення обладнання для нанесення покриттів на скло та інші матеріали, науково-дослідні роботи в галузі технології та обладнання для електронно-променевого зварювання, виготовлення та експорт обладнання та «ноу-хау» для електронно-променевого зварювання, нанесення на листове скло, що самоочищаються, і т.д.

Рецензія-відгук Приватного акціонерного товариства "Науково-виробниче підприємство "Сатурн"" на освітньо-професійну програму "Електронні прилади та пристрої" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 "Електроніка" 

«НВП «Сатурн» бере активну участь у національних та міжнародних програмах з радіоастрономії, розробляючи та постачаючи унікальну апаратуру для радіотелескопів України, Китаю, плідно співпрацює з Національним космічним агентством України.
Підприємство виробляє продукцію в галузі зв’язку, радіометрії, телекомунікації та інші електронні прилади.

Рецензія-відгук Приватного акціонерного товариства "НВО "Червона хвиля"" на освітньо-професійну програму "Електронні прилади та пристрої" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 "Електроніка" 

"НВО "Червона хвиля"" займається розробкою технологій та промислового обладнання для вакуумної металургії — рафінування та плавки тугоплавких металів, напилення, нанесення захисних покриттів, спеціальні види зварювання, тощо.
99% — експорт, замовники в США, Європі, КитаЇ.
В даний час основний напрямок — розробка технології 3Д друку металами та створення промислового обладнання — 3D принтерів.

Рецензія Державного підприємства завод  "Генератор" на освітньо-професійну програму "Електронні прилади та пристрої" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 "Електроніка" 

Державне підприємство завод  "Генератор" завод виготовляє електроваукуумні прилади мікрохвильового діапазону. Основною продукцією підприємства є магнетрони, клістрони, лампи бігучої й зворотньої хвиль, напівпровідникові прилади СВЧ-діапазону (перемикачі, атенюатори, модулятори, генератори на діодах Ганна), дугогасні вакуумні камери й вакуумні вимикачі.

Лист-відгук з ТОВ "Науково-виробниче підприємство "ОТТОМ" (Україна).

Підприємство займається розробкою і виробництвом промислового обладнання і технологій фізико-хімічної обробки матеріалів та здійснює поставки своєї продукції в Україні і за кордоном.

Листи підтримки освітньо-професійної програми "Електронні компоненти, пристрої та системи" другого (магістр) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 - "Електроніка"

Рецензія ТОВ "АДЖАКС СІСТЕМС МАНЮФЕКЧУРІНГ" на освітньо-професійну програму «Електронні компоненти, пристрої та системи» другого (магістр) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 «Електроніка»

Компанія ТОВ «Ajax Systems» є технологічною компанією, що спеціалізується на проектування та виготовлені сучасних охоронних систем. Охоронні системи компанії - це комплексні рішення, що потребують фахових знань та навичок з особливостей роботи електронних приладів, в першу чергу давачів, побудови електронних систем збору і обробки інформації та навичок програмування застосунків для зручного та надійного керування охоронними системами.

Лист-відгук з Товариства з обмеженою відповідальністю “ЮА.РПА” на освітньо-професійну програму «Електронні компоненти, пристрої та системи» другого (магістр) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 «Електроніка»

Компанія ТОВ «ЮА. РПА» є провідним розробником пристроїв нічного бачення та лазерних систем для військової техніки та індивідуального використання.

Лист-пітримки з компанії ПАТ "НВО "Червона хвиля" на освітню програму «Електронні компоненти, пристрої та системи» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

"НВО "Червона хвиля"" займається розробкою технологій та промислового обладнання для вакуумної металургії — рафінування та плавки тугоплавких металів, напилення, нанесення захисних покриттів, спеціальні види зварювання, тощо.
99% — експорт, замовники в США, Європі, КитаЇ.
В даний час основний напрямок — розробка технології 3Д друку металами та створення промислового обладнання — 3D принтерів.

Лист-відгук з компанії Dirac Research AB (Швеція).

Компанія спеціалізується на цифровій оптимізації звуку для будь-яких пристроїв відтворення звуку, включаючи мобільні, VR/AR, ігрові, автомобільні, житлові та комерційні аудіо пристрої. Пропонує найпотужніший в галузі набір наскрізних цифрових аудіо рішень.

Листи підтримки освітньо-наукової програми "Електроніка" третього (PhD) рівня вищої освіти за спеціальністю 171 - "Електроніка"

Лист підтримки освітньої програми рівня PhD "Електроніка" за спеціальністю 171 - Електроніка у КПІ ім. Ігоря Сікорського Інституту електродинаміки НАН України.

Лист підтримки освітньо-наукової програми "Електроніка" третього рівня (PhD) за спеціальністю 171 - Електроніка, що реалізується на випусковій кафедрі електронних пристроїв та систем факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського від завідуючого кафедри ЗФ та ФТТ ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського, проф. д.т.н. Віталія КОТОВСЬКОГО

Лист підтримки освітньо-наукової програми "Електроніка" третього рівня (PhD) за спеціальністю 171 - Електроніка, що реалізується на випусковій кафедрі електронних пристроїв та систем факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського з ДП "Київський науково-дослідний Інститут ГІДРОПРИЛАДІВ"

Лист підтримки освітньо-наукової програми "Електроніка" третього рівня (PhD) за спеціальністю 171 - Електроніка, що реалізується на випусковій кафедрі електронних пристроїв та систем факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського з ТОВ "Голдберг" (Телевізійний  канал "Еспресо")