Другий семінар з серії семінарів європейських університетів з тематики сталого розвитку

29 листопада 2023 року в онлайн-форматі відбудеться другий семінар з тематики сталого розвитку. Нагадуємо, ця ініціатива започаткована одним з провідних технічних університетів Європи та світу - Технічнии університетом Мюнхена (The Entrepreneurial University - TUM) у співпраці з Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” та низкою університетів східної та центральної Європи.
Цього разу поговоримо про ментальне здоров’я в контексті сталого розвитку.
Долучайтеся, буде цікаво!
Що: Семінар зі сталого розвитку “Mental Health and Sustainability – The Importance of Our Relation to Nature”
Хто: спікер - проф. Piotr Tryjanowski з Познанського університету наук про життя (Poznań University of Life Sciences, Польща)
Коли: середа, 29.11.2023, 14:00 (Київ)
Де: https://tum-conf.zoom.us/j/97821563422
Meeting-ID: 978 2156 3422
Анонс:
Проблема ментального здоров’я на сьогодні має глобальне значення, і ефективного шляху у вигляді “чарівної палички”, на жаль, ще не знайдено. Як на емоційний стан та врівноваженість людини впливають природні фактори? Чи означає наше захоплення природоохоронною тематикою, що ми рухаємося у напрямку сталого розвитку? До чого тут птахи, культурний бекграунд та тенденції розвитку Google? Приходьте послухати!