Засідання кафедри ЕПС №24 (2023-2024)

У середу 10 квітня о 16:00 офлайн (з можливістю дистанційного підключення),  в ауд. 406-12, відбудеться засідання кафедри ЕПС №24

Також, передбачається можливість приєднання до засідання кафедри через Google Meet (дані для підключення на кафедральному Телеграм-каналі)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про допуск студентів 4 курсу бакалаврату та 3 курсу прискореної форми навчання до додаткової сесії.
Доповідач: доцент, к.т.н., Сергій ТУГАЙ.

2.Про висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора.
Доповідач: завідувач кафедри, проф., д.т.н. Євгеній ВЕРБИЦЬКИЙ.

3. Переддипломна практика бакалаврів 3 (п) та 4 курсу
Доповідачка: доцент, к.ф.н.,  Олена АБАКУМОВА.

4. Про науковий семінар "Застосування блокчейн-технології для організації взаєморозрахунків за електроенергію у Smartgrid"
Доповідач: магістр 1-го курсу, Богдан ПУХНО

5. Про науковий семінар "Підвищення точності прогнозування вихідної потужності сонячної електростанції при застосуванні кластеризації".
Доповідач: магістр 2-го курсу, Єгор СЕДЛЯРОВ

6. Різне.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Доповідач: доцент, к.т.н., Сергій ТУГАЙ.

2.Про висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора.
Доповідач: завідувач кафедри, проф., д.т.н. Євгеній ВЕРБИЦЬКИЙ.

3. Переддипломна практика бакалаврів 3 (п) та 4 курсу
Доповідачка: доцент, к.ф.н.,  Олена АБАКУМОВА.

Доповідач: магістр 1-го курсу, Богдан ПУХНО

Доповідач: магістр 2-го курсу, Єгор СЕДЛЯРОВ